REGULAMIN

BLOG ZAKOŃCZYŁ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ 1 SIERPNIA 2016!
więcej znajdziecie tutaj > KLIK

Regulamin dla zamawiających okładkę:
• W opisie Twojego opowiadania, bądź też w pierwszym rozdziale, musisz dodać link do bloga okladkinawattpad.blogspot.com lub w mediach dodać button, który znajdziesz zarówno w pasku na stronie głównej bloga, jak i na końcu regulaminu. Najlepiej jeśli zastosujesz oba warianty.
• Co jakiś czas zmieniać się będzie hasło, zazwyczaj nieregularnie. Hasło znajdziesz gdzieś w treści tego regulaminu, żebyśmy wiedziały, że mimo wszystko go przeczytałaś/eś.
• Czas wykonania zamówienia jest elastyczny, jednak nie dłużej niż miesiąc od przyjęcia zamówienia. Jeśli potrzebujesz okładki jak najszybciej - zaznacz to w zamówieniu, a weźmiemy to pod uwagę, a w Twoim zamówieniu muszą być użyte słowo vanilla, na znak zapoznania się z tą treścią. 
• Przed opublikowaniem postu z zamówieniem sprawdzamy ponownie, czy link lub button w dalszym ciągu jest dodany. W późniejszym czasie zaglądamy wyrywkowo na niektóre z opowiadań, w celu sprawdzenia, czy link/button wciąż na nim jest - sytuacja się zmienia, gdy okładka jest inna.
• Jeśli wykonane zamówienie nie przypadło Ci do gustu, bezzwłocznie powiadom autorkę pracy. Możemy wprowadzić zmiany lub wykonać okładkę jeszcze raz.
• Nie mamy obowiązku informować o wykonaniu zamówienia, choć zazwyczaj to robimy, jednak to w Waszym interesie jest zaglądać na bloga i sprawdzić czy post z zamówioną okładką został dodany.
• Nie przyjmujemy każdego złożonego zamówienia. Jeśli żadna z autorek okładek nie jest w stanie go wykonać lub po prostu nie chce się nim zająć, oznacza to, że Twoje zamówienie nie zostanie wykonane.
• Po wykonaniu i opublikowaniu pracy, komentarz z zamówieniem zostaje usunięty.
• Gdy któraś z nas zapyta o coś pod komentarzem, a nie dostanie odpowiedzi, po 2 miesiącach takie zamówienie automatycznie zostaje usunięte.
• Nie wykonujemy okładek na opowiadania, które jeszcze nie powstały. Wiąże się to z tym, że my się napracujemy, a później okazuje się, że nasza praca poszła na marne, ponieważ opowiadanie w ogóle nie zostało stworzone.
Nie wykonujemy okładek na opowiadania zakończone i zawieszone.

Regulamin dla zamawiających obrazek:
O co chodzi? Wattpad ma możliwość dodawania zdjęcia (lub filmu, ale tutaj skupiamy się na zdjęciu) do poszczególnego postu/chaptera/rozdziału.
• Tak jak w regulaminie powyżej, obowiązuje cię hasło, które zmieniać się będzie co jakiś czas i które pojawi się gdzieś w środku tego regulaminu - czytaj więc uważnie.
• Oczywiście, pod skończonym rozdziałem w "notce od autora" musi się znaleźć link do tego bloga - absolutnie wymagane. 
• Czas wykonania nie dłuższy niż dwa tygodnie - z wyjątkiem sytuacji nadzwyczajnych. Słowo, jakie musi znaleźć się w treści zamówienia to słonecznik. Będzie miło, jeśli sami podeślecie zdjęcie/zdjęcia, jakie chcecie do obrazka. Poprawne zgłoszenie - okładka:
Wpisujesz w komentarzu w zakładce "zamówienia":
1. tytuł opowiadania
2. imię i nazwisko jeśli jest to fanfiction (*)
3. swoją nazwę na wattpadzie
4. link do zdjęcia, które mam użyć (**)
5. link do opowiadania, jeśli już zostało utworzone - jeśli nie, w jak najszybszym czasie od założenia należy zostawić w komentarzu pod jakimkolwiek postem link, tytuł i numer wykonanej okładki
6. cytat (*)
7. dodatkowe uwagi np. rodzaj czcionki (delikatna, mroczna, prosta itp.)
8. kontakt (mail, twitter, ewentualnie ask)
9. hasło


Poprawne zgłoszenie - obrazek:

1. tekst
(czy to będzie cytat, czy zwykłe chapter3, czy cokolwiek - musisz mi to napisać)
2. link do obrazka
3. link do opowiadania, dla którego mam wykonać obrazek
4. hasło
5. cokolwiek co uznasz za potrzebne, aby było na obrazku - np. twoja nazwa na wattpadzie lub tytuł opowiadania - nie jest to obowiązkowe, wpisujesz co chcesz.


Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.
Ostatnia aktualizacja: 11.06.2016

(*) To punkt nieobowiązkowy. Jeśli masz opowiadanie o Ashtonie Irwinie to pod nazwą opowiadania możemy to napisać, lub tego nie uwzględniać. To zależy od tego, co chcecie. Tak samo z cytatem. Jeśli uważacie, że jest potrzebny, napiszcie w tym punkcie.
(**) Jeśli nie dacie linku, same wybierzemy zdjęcie, ale będzie lepiej jak sami dacie zdjęcia. Jeśli chcecie, w tym punkcie możecie opisać kawałek fabuły, w przypadku jeśli wybór zdjęcia zostawicie nam. © Agata | WioskaSzablonów | x.